Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Vila U Varhanáře

Vila U Varhanáře

hvězdahvězdahvězda

Barokní vila s jedinečnou polohou uprostřed historického centra vedle Jezuitské koleje a Hrádku, s nejkrásnějším výhledem v Kutné Hoře přes údolí Vrchlice na chrám sv. Barbory a Vlašský dvůr. Vyhřívaná letní terasa pod barokními sochami u královské cesty – 60 míst, restaurace a kavárna – 30 míst, salonek – 25 míst 12 pokojů/31 lůžek standard *** pokoje s koupelnou se sprchou, TV se satelitním příjmem, lednicí wifi internet zdarma v celém objektu

Sdílet

Vila U Varhanáře
Barborská 11
284 01 Kutná Hora
Kontakt:
Tel:   +420 327 536 900
E-mail:   info@uvarhanare.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Vila U Varhanáře
Vila U Varhanáře
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.