Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Zámek Berchtold

Hotel Zámek Berchtold

hvězdahvězdahvězda

Hotel v zámku Berchtold, který byl po kompletní rekonstrukci otevřen dne 4. června 2011 je umístěn v překrásné ladovské přírodě a je obklopen nádherným parkem – dětským rájem, který je plný zajímavostí pro děti i dospělé. Stylově zrenovovaný interiér nabízí ubytování v 28 pokojích a dva z nich jsou speciálně připraveny pro novomanžele, ostatní pokoje nabízejí útulné ubytování pro rodiny s dětmi. Hotel je bezbariérový s výtahem a s pokojem pro invalidy. V nedaleké blízkosti se nachází sport centrum, kde si můžete zahrát tenis či Indoor golf. Naprostou pohodu a relaxaci lze zažít ve wellness vybaveném hydromasážními vanami se širokou nabídkou služeb. V zámku je umístěno také unikátní obecní muzeum a řada výstav, např. poštovních známek. Součástí hotelu je i restaurace s názvem Kouzelná zahrada, která je zaměřena na lokální kuchyni a každý měsíc pořádá gastronomické akce.

Sdílet

Hotel Zámek Berchtold
Kunice - Vidovice 6
251 63 Kunice
Kontakt:
Tel:   +420 313 039 741
E-mail:   hotel@zamekbrechtold.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Zámek Berchtold
Hotel Zámek Berchtold
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Chateau Kotěra

Hotel Chateau Kotěra

Ratboř u Kolína

Penzion Zámecký dvůr Hostivice

Penzion Zámecký dvůr Hostivice

Hostivice, Praha-západ

Hotel Lony

Hotel Lony

Mochov

Zámek Ratměřice

Zámek Ratměřice

Ratměřice

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.