Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Pod Sluncem

Hotel Pod Sluncem

hvězdahvězdahvězda

Nově otevřený (3. dubna 2010) hotel Pod Sluncem se nachází ve středních Čechách, v klidném venkovském prostředí na návsi u rybníka v obci Třebíz, nedaleko města Slaného. Hotel nabízí ubytování ve zcela nových pokojích. Díky svému umístění je ideální pro odpočinkové i sportovní pobyty, vhodné i pro rodiny s dětmi. Dopřejte si u nás různé druhy masáží, zábaly a další příjemné procedury. Odpočinout si můžete v infrasauně nebo venkovních spa vanách; zatímco relaxujete, Vaše děti mohou řádit U Vodníka na zahrádce. Kromě ubytování nabízíme též možnost pořádání konferencí, vzdělávacích kurzů a různých firemních akcí. Dle Vašeho přání zajistíme též svatební hostiny, rauty, recepce, bankety, grilování na terase a doprovodné programy. Hotel Pod Sluncem je nekuřácký. Výhodná poloha hotelu láká k poznávání historických a kulturních památek v okolí, k cyklistickým výletům i rybaření.

Sdílet

Hotel Pod Sluncem
Třebíz 25
273 75 Třebíz
Kontakt:
Tel:   +420 312 521 898
E-mail:   info@hotelpodsluncem.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Pod Sluncem
Hotel Pod Sluncem
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Karlštejn

Hotel Karlštejn

Karlštejn

Penzion Zámecký dvůr Hostivice

Penzion Zámecký dvůr Hostivice

Hostivice, Praha-západ

Vila U Varhanáře

Vila U Varhanáře

Kutná Hora

Hotel Astra

Hotel Astra

Tuchlovice

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.