Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Paganini - Mělník

Hotel Paganini - Mělník

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Paganini se nachází v samém centru starobylého městečka ležícího na vyvýšenině v Polabské nížině 30 km na sever od nejkrásnějšího města střední Evropy - Prahy. Samotná oblast Mělnicka je velmi lákavá – krásná příroda, kulturní památky a vinné sklípky. Náš hotel je připraven Vám poskytnout veškerý komfort a kvalitní služby. Věříme, že splníme veškerá Vaše očekávání příjemného pobytu a z mnoha důvodů se k nám budete rádi vracet. Rádi Vám pomůžeme vytvořit ideální prostředí pro firemní školení, prezentace, obchodní jednání aj. V přilehlé restauraci možnost občerstvení pro účastníky jednání.

Sdílet

Hotel Paganini - Mělník
Fibichova 3728
276 01 Mělník
Kontakt:
Tel:   315 695 278
E-mail:   melnik@hotelpaganini.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Paganini - Mělník
Hotel Paganini - Mělník
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel U Jezera

Hotel U Jezera

Klučenice

Hotel Olympionik

Hotel Olympionik

Mělník

Pivotel MMX

Pivotel MMX

Lety u Dobřichovic

Hotel Lony

Hotel Lony

Mochov

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.