Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Paganini - Mělník

Hotel Paganini - Mělník

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Paganini se nachází v samém centru starobylého městečka ležícího na vyvýšenině v Polabské nížině 30 km na sever od nejkrásnějšího města střední Evropy - Prahy. Samotná oblast Mělnicka je velmi lákavá – krásná příroda, kulturní památky a vinné sklípky. Náš hotel je připraven Vám poskytnout veškerý komfort a kvalitní služby. Věříme, že splníme veškerá Vaše očekávání příjemného pobytu a z mnoha důvodů se k nám budete rádi vracet. Rádi Vám pomůžeme vytvořit ideální prostředí pro firemní školení, prezentace, obchodní jednání aj. V přilehlé restauraci možnost občerstvení pro účastníky jednání.

Sdílet

Hotel Paganini - Mělník
Fibichova 3728
276 01 Mělník
Kontakt:
Tel:   315 695 278
E-mail:   melnik@hotelpaganini.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Paganini - Mělník
Hotel Paganini - Mělník
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Olympionik

Hotel Olympionik

Mělník

Pivotel MMX

Pivotel MMX

Lety u Dobřichovic

Hotel Golfi

Hotel Golfi

Poděbrady

Hotel Kokořín

Hotel Kokořín

Kokořín

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.