Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Paganini - Br. nad Labem

Hotel Paganini - Br. nad Labem

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Paganini se nachází v samém centru městečka s nejdelším názvem v českých zemích ležícího na obou březích Labe v úrodné Polabské nížině. Do hlavního města Prahy je to jen několik minut jízdy automobilem. Samotná oblast je velmi přitažlivá přírodními podmínkami, vodními plochami vhodnými pro rekreaci a cyklostezkami v lužních lesích i dostatkem možností ke sportování. Náš hotel je připraven Vám poskytnout veškerý komfort a kvalitní služby. Věříme, že splníme veškerá Vaše očekávání příjemného pobytu a z mnoha důvodů se k nám budete rádi vracet.

Sdílet

Hotel Paganini - Br. nad Labem
Masarykovo náměstí 1960
250 01 Brandýs Nad Labem
Kontakt:
Tel:   326 396 667
E-mail:   brandys@hotelpaganini.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Paganini - Br. nad Labem
Hotel Paganini - Br. nad Labem
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Olympionik

Hotel Olympionik

Mělník

Vila U Varhanáře

Vila U Varhanáře

Kutná Hora

Hotel Štamberk

Hotel Štamberk

Načeradec

Pivotel MMX

Pivotel MMX

Lety u Dobřichovic

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.