Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Opat

Hotel Opat

hvězdahvězdahvězdahvězda

Nově zcela zrekonstruovaná historická budova hotelu Opat je vzdálena jen 50 m od Kamenné kašny, 500 m od chrámu Sv. Barbory, 400 m od centrálního náměstí. Služby hotelova recepce 24 hodin prodej suvenyru, sekretarske sluzby informace o meste a okoli pokojovy roomservice stylova restaurace Mincovna pro 55 hostu venkovni terasa salonek pro 26 osob parking ve vnitrobloku

Sdílet

Hotel Opat
Husova 138
Kutná hora
Kontakt:
Tel:   +420 327 536 900
E-mail:   info@hotelopat.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Opat
Hotel Opat
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Vila U Varhanáře

Vila U Varhanáře

Kutná Hora

Hotel Ermi

Hotel Ermi

Jince

Hotel Astra

Hotel Astra

Tuchlovice

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.