Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Olympionik

Hotel Olympionik

hvězdahvězdahvězda

Hotelový komplex se nachází v Mělníku.Zcela nový hotel, jehož provoz byl zahájen koncem roku 2008 je koncipován jako moderní ubytovací zařízení s důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníka a nabízí služby na vysoké úrovni za velmi přijatelné ceny. Díky své poloze, vybavení a všestranným možnostem využití je hotel ideálním místem jak pro firemní klientelu a skupiny, tak i rodinnou dovolenou, zájemce o aktivní odpočinek a cykloturistiku, návštěvníky přijíždějící za účelem poznávání Prahy a celého Polabí. Hostům nabízíme příjemné rodinné prostředí, útulnou RESTAURACI, KAVÁRNU a VENKOVNÍ TERASU. SPORTOVNÍ a WELLNESS CENTRUM: zahrnuje prostornou tělocvičnu, fitness, 2 tenisové kurty, nové travnaté hřiště na nohejbal, volejbal,fotbálek aj. druhy sportu. Dále pak saunu, whirlpool, solárium a nejrůznější druhy masáží. KONGRESOVÉ CENTRUM nabízí moderně vybavené prostory o kapacitě 50 míst vhodné pro pořádání různých společenských a kulturních akcí, seminářů, školení, firemních akcí apod.

Sdílet

Hotel Olympionik
Bezručova 3819
276 01 Mělník
Kontakt:
Tel:   +420 315 622 309
E-mail:   recepce@hotel-olympionik.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Olympionik
Hotel Olympionik
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.