Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Olympionik

Hotel Olympionik

hvězdahvězdahvězda

Hotelový komplex se nachází v Mělníku.Zcela nový hotel, jehož provoz byl zahájen koncem roku 2008 je koncipován jako moderní ubytovací zařízení s důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníka a nabízí služby na vysoké úrovni za velmi přijatelné ceny. Díky své poloze, vybavení a všestranným možnostem využití je hotel ideálním místem jak pro firemní klientelu a skupiny, tak i rodinnou dovolenou, zájemce o aktivní odpočinek a cykloturistiku, návštěvníky přijíždějící za účelem poznávání Prahy a celého Polabí. Hostům nabízíme příjemné rodinné prostředí, útulnou RESTAURACI, KAVÁRNU a VENKOVNÍ TERASU. SPORTOVNÍ a WELLNESS CENTRUM: zahrnuje prostornou tělocvičnu, fitness, 2 tenisové kurty, nové travnaté hřiště na nohejbal, volejbal,fotbálek aj. druhy sportu. Dále pak saunu, whirlpool, solárium a nejrůznější druhy masáží. KONGRESOVÉ CENTRUM nabízí moderně vybavené prostory o kapacitě 50 míst vhodné pro pořádání různých společenských a kulturních akcí, seminářů, školení, firemních akcí apod.

Sdílet

Hotel Olympionik
Bezručova 3819
276 01 Mělník
Kontakt:
Tel:   +420 315 622 309
E-mail:   recepce@hotel-olympionik.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Olympionik
Hotel Olympionik
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.