Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Golfi

Hotel Golfi

hvězdahvězdahvězda

V dnešní době si každý rád najde své skryté místo k odpočinku a nás potěší, když takové útočiště naleznete právě u nás. Na rozdíl od velkých moderních hotelů chceme, abyste při ranním probuzení měli pocit, že jste doma a cítili se dobře. Personál recepce, kolegové z restaurace, pan šéfkuchař a jeho tým, pokojské a já – my všichni jsme zde, abychom Vám pobyt u nás zpříjemnili. Právě spokojenost našich hostů činí naši práci smysluplnou a příjemnou. Těšíme se, že přijmete pozvání do našeho hotelu a věříme, že se stane Golfi místem Vašeho druhého domova.

Sdílet

Hotel Golfi
Na Kopečku 595
290 01 Poděbrady
Kontakt:
Tel:   +420 325 615 073
E-mail:   hotel@hotelgolfi.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Golfi
Hotel Golfi
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.