Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Hotel Benica

Hotel Benica

hvězdahvězdahvězda

Tento moderní hotel s oblíbenou hotelovou restaurací se nachází v hezkém městě Benešov, jež leží 40 km jihovýchodně od Prahy a je známé svou historií a zámkem Konopiště. Zámek byl poslední rezidencí arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského, jenž byl obětí atentátu, který byl počátkem první světové války. Zámek je jedním z nejznámějších, nejoblíbenějších a zároveň nejkrásnějších historických památek v oblasti. Každoročně se do Benešova na prohlídku zámku vydávají celé houfy turistů. Oblast je díky vynikajícím golfovým hřištím oblíbenou destinací milovníků golfu, díky klidné kráse regionu je hotel skvělým místem pro odpočinek a čerpání nových sil. Hotel má vynikající přístup na hlavní silnici do Prahy, tradiční hotelová tratorie a pizzerie jsou oblíbené jak místními a návštěvníky, tak hotelovými hosty. Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v Benešově! Hosté za tuto cenu získávají více v porovnání s jinými možnostmi ubytování v této destinaci.

Sdílet

Hotel Benica
Ke Stadionu 2045
256 01 Benešov
Kontakt:
Tel:   +420 317 725 611
E-mail:   recepce@benica.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Benica
Hotel Benica
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Paganini - Br. nad Labem

Hotel Paganini - Br. nad Labem

Brandýs Nad Labem

Vila U Varhanáře

Vila U Varhanáře

Kutná Hora

Hotel Golfi

Hotel Golfi

Poděbrady

Hotel Ermi

Hotel Ermi

Jince

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.