Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Zámek Hrádek

Zámek Hrádek

Chcete se ocitnout v pohádce? Pak je hotel Zámek Hrádek pro Vás tím ideálním místem. Nabízíme Vám ubytování na nejkrásnějším zámku v Pošumaví za překvapivě příznivé ceny. Najdete u nás příjemné romantické prostředí, usměvavý a profesionální personál, který se rád o Vás postará. Odpočinete si a načerpáte nové síly. Doufáme, že při návratu do svých domovů budete rádi na nás vzpomínat. Kvalitu našich služeb dokládá i to, že jsme se stali členy Asociace hotelů a restaurací ČR a držiteli značky „Šumava originální produkt“. Tato značka garantuje zejména místní původ služeb a výrobků s vazbou na region Šumava, jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Celková kapacita hotelu je 22 pokojů. Pro hosty máme k dispozici 43 lůžek a 10 přistýlek. Pokoj č. 4 je bezbariérový, rovněž tak zámecká restaurace. K vybavení hotelu patří uzavřené parkoviště na nádvoří zámku, úschova a půjčovna kol, úschova lyží.

Sdílet

Zámek Hrádek
Hrádek 1
342 01 Sušice
Kontakt:
Tel:   +420 376 508 514
E-mail:   recepce@zamekhradek.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Zámek Hrádek
Zámek Hrádek
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Roudná

Hotel Roudná

Plzeň

Hotely Srní

Hotely Srní

Kašperské Hory

Hotel Annín

Hotel Annín

Dlouhá Ves

U Pramenů

U Pramenů

Plzeň

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.