Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Zámek Hrádek

Zámek Hrádek

Chcete se ocitnout v pohádce? Pak je hotel Zámek Hrádek pro Vás tím ideálním místem. Nabízíme Vám ubytování na nejkrásnějším zámku v Pošumaví za překvapivě příznivé ceny. Najdete u nás příjemné romantické prostředí, usměvavý a profesionální personál, který se rád o Vás postará. Odpočinete si a načerpáte nové síly. Doufáme, že při návratu do svých domovů budete rádi na nás vzpomínat. Kvalitu našich služeb dokládá i to, že jsme se stali členy Asociace hotelů a restaurací ČR a držiteli značky „Šumava originální produkt“. Tato značka garantuje zejména místní původ služeb a výrobků s vazbou na region Šumava, jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Celková kapacita hotelu je 22 pokojů. Pro hosty máme k dispozici 43 lůžek a 10 přistýlek. Pokoj č. 4 je bezbariérový, rovněž tak zámecká restaurace. K vybavení hotelu patří uzavřené parkoviště na nádvoří zámku, úschova a půjčovna kol, úschova lyží.

Sdílet

Zámek Hrádek
Hrádek 1
342 01 Sušice
Kontakt:
Tel:   +420 376 508 514
E-mail:   recepce@zamekhradek.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Zámek Hrádek
Zámek Hrádek
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Family hotel Rilancio

Family hotel Rilancio

Kašperské Hory

Hotel SPORT Zruč

Hotel SPORT Zruč

Zruč-Senec

 Hotel Berounka

Hotel Berounka

Kralovice

ParkHotel TOSCH

ParkHotel TOSCH

Kašperské Hory

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.