Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Hotel U Zeleného stromu Nepomuk

Hotel U Zeleného stromu Nepomuk

hvězdahvězdahvězda

Hotel U Zeleného stromu se nachází v centru Nepomuku, rodiště českého národního světce. Je v něm tradiční restaurace Švejk a secesní kavárna s českou i mezinárodní kuchyni. Ubytovací jednotky jsou vybavené kabelovou TV, pracovním stolem a posezením. K dispozici je bezplatné kabelové připojení k internetu. V kachlíčkové koupelně najdete fén a toaletní potřeby. Hotel U Zeleného stromu stojí ve svěže zelené krajině mezi Šumavou a zvlněnými kopci Brd, která nabízí spoustu možností pro pěší turistiku a cykloturistiku. Asi 200 metrů od hotelu U Zeleného stromu najdete kadeřnictví a bankomat, stejně jako tenisový kurt, venkovní bazén se soláriem a dětské hřiště. Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v Nepomuku! Hosté za tuto cenu získávají více v porovnání s jinými možnostmi ubytování v této destinaci.

Sdílet

Hotel U Zeleného stromu Nepomuk
náměstí Augustina Němejce 69
335 01 Nepomuk
Kontakt:
Tel:   +420 725 810 257
E-mail:   info@hotelnepomuk.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel U Zeleného stromu Nepomuk
Hotel U Zeleného stromu Nepomuk
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Zámek Hrádek

Zámek Hrádek

Sušice

Hotel Roudná

Hotel Roudná

Plzeň

ParkHotel TOSCH

ParkHotel TOSCH

Kašperské Hory

Hotel Karl

Hotel Karl

Železná Ruda

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.