Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Hotel Plzeň

Hotel Plzeň

hvězdahvězdahvězda

Kvalitní ubytování v centru města Plzeň ze výhodnou cenu! Vysoký standard poskytovaných služeb, příjemné rodinné prostředí a přátelský personál. Spousta našich stálých hostů se u nás cítí už jako doma! Pro zpříjemnéní pobytu Vám také nabízíme služby naší hotelové restaurace. Hotel se nachází v Plzni, metropoli a srdci západních Čech; kraje, který je tak rozmanitý a zajímavý, stejně jako Plzeň, kde se snoubí historie s budoucností a vytváří tak jedinečný komplex nabízející zajímavosti snad z každého soudku. Plzeň je jedinečné město a přesně takový je i Hotel Plzeň. Nabízíme skvělé hotelové a ubytovací služby a jsme připraveni pro Vás přichystat mnoho dalšího ve spolupráci s našimi partnery. Našich 23 pokojů, kde každý je jiný a každý má svoje vlastní kouzlo, Vám navodí skvělou atmosféru pro Vaše aktivity v Plzni. Na recepci s nonstop provozem Vám rádi poradíme s jakýmkoliv problémem a naši kuchaři Restaurace Hotel Plzeň Vám připraví téměř cokoliv, na co pomyslíte nebo máte chuť...

Sdílet

Hotel Plzeň
Budilova 15
301 00 Plzeň
Kontakt:
Tel:   +420 377 224 034
E-mail:   info@hotelplzen.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Plzeň
Hotel Plzeň
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Roudná

Hotel Roudná

Plzeň

Hotel Annín

Hotel Annín

Dlouhá Ves

U Pramenů

U Pramenů

Plzeň

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.