Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Hotel Karl

Hotel Karl

hvězdahvězdahvězda

Náš hotel se nachází 7 km od hraničního přechodu Železná Ruda/Bayerisch Eisenstein, v nadmořské výšce 1000m, hned na kraji lesa. Velké parkoviště u hotelu je výchozím bodem turistických cest na Černé a Čertovo jezero a nebo na vrchol Pancíře.

Sdílet

Hotel Karl
Špičák 144
340 04 Železná Ruda
Kontakt:
Tel:   +420 376 397 116
E-mail:   karl@karl.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Karl
Hotel Karl
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Zámek Hrádek

Zámek Hrádek

Sušice

Hotel Roudná

Hotel Roudná

Plzeň

Hotel Alexander

Hotel Alexander

Stříbro

Hotely Srní

Hotely Srní

Kašperské Hory

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.