Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Hotel Karl

Hotel Karl

hvězdahvězdahvězda

Náš hotel se nachází 7 km od hraničního přechodu Železná Ruda/Bayerisch Eisenstein, v nadmořské výšce 1000m, hned na kraji lesa. Velké parkoviště u hotelu je výchozím bodem turistických cest na Černé a Čertovo jezero a nebo na vrchol Pancíře.

Sdílet

Hotel Karl
Špičák 144
340 04 Železná Ruda
Kontakt:
Tel:   +420 376 397 116
E-mail:   karl@karl.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Karl
Hotel Karl
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Alexander

Hotel Alexander

Stříbro

ParkHotel TOSCH

ParkHotel TOSCH

Kašperské Hory

Hotel Annín

Hotel Annín

Dlouhá Ves

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.