Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Hotel Berounka

Hotel Berounka

Hotel Berounka v malé obci Liblín, která leží v krásném údolí na soutoku řek Střely s Berounkou v chráněné krajinné oblasti Horní Berounka, se nachází 100 m od řeky nedaleko důležitého mostu spojujícího okresy Plzeň-sever a Rokycany. Místo je snadno dosažitelné využitím dálnice Praha - Plzeň, se sjezdem v Rokycanech po silnici na Kralovice. Přímé autobusové spojení je z Plzně i Kralovic. Nejbližší vlaková zastávka je v Radnicích. Hotel byl postaven již v roce 1932, v roce 1996 byla provedena částečná rekonstrukce.

Sdílet

Hotel Berounka
Liblín 23
331 41 Kralovice
Kontakt:
Tel:   +420 371 795 628
E-mail:   hotelberounka@iol.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

 Hotel Berounka
 Hotel Berounka
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Roudná

Hotel Roudná

Plzeň

Hotel Karl

Hotel Karl

Železná Ruda

U Pramenů

U Pramenů

Plzeň

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.