Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Hotel Annín

Hotel Annín

hvězdahvězdahvězdahvězda

Odpočinek, relaxace, romantika. To vše Vám nabízíme ve Wellness hotelu Annín. Zastavte čas a užijte si nádhernou okolní přírodu, která přímo vybízí ke strávení volného času romantickými procházkami. Nechte se unášet pohledem na křišťálově čistou řeku Otavu, která protéká kousek od hotelu, navštivte některé z početných zámků, hradů a zřícenin v okolí, nebo jen relaxujte ve wellness centru a nechte se hýčkat profesionálními masérskými službami. Hotel Annín Vás srdečně zve na nezapomenutelné dny na Šumavě. Hotel Annín je držitelem ocenění Czech Hotel Awards HOTEL ROKU za rok 2012 v kategorii Spa & Wellness v Plzeňském kraji. Hotel Annín Vás srdečně zve na nezapomenutelné dny na Šumavě.

Sdílet

Hotel Annín
Annín 1
342 01 Dlouhá Ves
Kontakt:
Tel:   +420 376 399 909
E-mail:   info@hotelannin.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Annín
Hotel Annín
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Family hotel Rilancio

Family hotel Rilancio

Kašperské Hory

Hotel Roudná

Hotel Roudná

Plzeň

ParkHotel TOSCH

ParkHotel TOSCH

Kašperské Hory

Hotely Srní

Hotely Srní

Kašperské Hory

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.