Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Holiday Park Mlázovy

Holiday Park Mlázovy

hvězdahvězdahvězda

Apartmány jsou navrženy tak, aby byly vhodné a dostatečně prostorné pro rodiny s dětmi. Naši hosté velmi oceňují, že mohou odpočívat na terase pod slunečníkem a přitom mít přehled o svých dětech, ať už jsou v pokoji nebo si hrají na nádvoří pod stromy. A co teprve večer, když děti ulehnou a vy se posadíte na terasu se sklenkou dobrého vína...

Sdílet

Holiday Park Mlázovy
Mlázovy 1
341 42 Kolinec
Kontakt:
Tel:   +420 376 382 916
E-mail:   info@holidaypark.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Holiday Park Mlázovy
Holiday Park Mlázovy
 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 Hotel Berounka

Hotel Berounka

Kralovice

ParkHotel TOSCH

ParkHotel TOSCH

Kašperské Hory

Hotel Karl

Hotel Karl

Železná Ruda

Hotel Annín

Hotel Annín

Dlouhá Ves

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.