Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Family hotel Rilancio

Family hotel Rilancio

Zaměřujeme se na pobyty plné aktivit, zážitků i relaxace. Vybírat můžete z animačních programů pro děti i dospělé, workshopů, tématických nebo relaxačních pobytů. Pro regeneraci těla i duše poslouží zbrusu nové wellness centrum. Děti se mohou vyřádit v nové herně.

Sdílet

Family hotel Rilancio
Náměstí 8
341 92 Kašperské Hory
Kontakt:
Tel:   +420 379 738 340
E-mail:   info@hotelrilancio.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Family hotel Rilancio
Family hotel Rilancio
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Plzeň

Hotel Plzeň

Plzeň

ParkHotel TOSCH

ParkHotel TOSCH

Kašperské Hory

Hotely Srní

Hotely Srní

Kašperské Hory

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.