Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský > Bečvářův Srub

Bečvářův Srub

Penzion restaurant Bečvářův srub se nachází v západní části CHKO Šumava, v oblasti horského střediska Železná Ruda, v poklidné lokalitě, při státní silnici II tř. cca 700 m od obce Hojsova Stráž ve směru na Železnou Rudu v nadmořské výšce 940 mnm. Penzion Bečvářův srub je nový srubový penzion, který poskytuje ubytovací a stravovací služby pro širokou veřejnost v oblasti západní Šumavy. Příjemné, čísté prostředí s výbornou kuchyní, vřelou obsluhou a nadstandartním ubytováním. Naše služby nabízíme ve stylovém prostředí restaurace s kapacitou 40ti míst a 20ti míst na venkovní terase, ubytovací kapacitou cca 24 lůžek. Samozřejmostí je bezplatné parkování pro hosty na parkovišti penzionu a uzamykatelný sklad lyží a kol.. Prostředí je vhodné pro rodinnou a individuální rekreaci, obchodní jednání, semináře, školící kurzy, podnikové a rodinné oslavy, svatby, soustředění sportovců, rekreaci s dětmi apod.

Sdílet

Bečvářův Srub
Hojsova stráž 201
34022 Nýrsko
Kontakt:
Tel:   +420 602 602 221
E-mail:   penzion@sumavasrub.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Bečvářův Srub
Bečvářův Srub
 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Family hotel Rilancio

Family hotel Rilancio

Kašperské Hory

Zámek Hrádek

Zámek Hrádek

Sušice

ParkHotel TOSCH

ParkHotel TOSCH

Kašperské Hory

U Pramenů

U Pramenů

Plzeň

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.