Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Siesta Rodinný Resort

Siesta Rodinný Resort

hvězdahvězdahvězda

Všechny pokoje mají výhled do parku, posezení a koupelnu a většina z nich jedinečný interiér. Wi-Fi a parkování je zdarma. Bezplatně lze využívat také tenisové kurty se snack barem, kde si můžete dát zmrzlinu, kávu a další občerstvení. V zahradě je k dispozici gril a dětské hřiště. Každý den podává Siesta Rodinný Resort snídani a v restauraci se můžete těšit na jídla tradiční české kuchyně. Další restaurace, kavárny a bary najdete v centru Pardubic, vzdáleném 15 minut jízdy. Hotel stojí jen 200 metrů od autobusové zastávky Staré Čívice. Na požádání je k dispozici transfer na pardubické letiště, vzdálené 3 km, a můžete také využít slevu v 8 km vzdáleném golfovém klubu Lázně Bohdaneč.

Sdílet

Siesta Rodinný Resort
Za Oborou 120
630 06 Pardubice
Kontakt:
Tel:   +420 463 034 492
E-mail:   siesta@siestaresort.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Siesta Rodinný Resort
Siesta Rodinný Resort
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Restaurace Bohém

Restaurace Bohém

Litomyšl

Hotel Signál

Hotel Signál

Pardubice - Dubina

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.