Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Siesta Rodinný Resort

Siesta Rodinný Resort

hvězdahvězdahvězda

Všechny pokoje mají výhled do parku, posezení a koupelnu a většina z nich jedinečný interiér. Wi-Fi a parkování je zdarma. Bezplatně lze využívat také tenisové kurty se snack barem, kde si můžete dát zmrzlinu, kávu a další občerstvení. V zahradě je k dispozici gril a dětské hřiště. Každý den podává Siesta Rodinný Resort snídani a v restauraci se můžete těšit na jídla tradiční české kuchyně. Další restaurace, kavárny a bary najdete v centru Pardubic, vzdáleném 15 minut jízdy. Hotel stojí jen 200 metrů od autobusové zastávky Staré Čívice. Na požádání je k dispozici transfer na pardubické letiště, vzdálené 3 km, a můžete také využít slevu v 8 km vzdáleném golfovém klubu Lázně Bohdaneč.

Sdílet

Siesta Rodinný Resort
Za Oborou 120
630 06 Pardubice
Kontakt:
Tel:   +420 463 034 492
E-mail:   siesta@siestaresort.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Siesta Rodinný Resort
Siesta Rodinný Resort
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Pension  Na Statku

Pension Na Statku

České Petrovice

Hotel Signál

Hotel Signál

Pardubice - Dubina

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.