Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Hotel Signál

Hotel Signál

Hotel Signal je moderní hotel v městě Pardubice. Hotel poskytuje moderní hotelové ubytování v 16 nedávno vybudovaných pokojích. V hotelu disponujeme ubytovací kapacitou více jak 50 lůžek. V hotelu Signal jsme schopni ubytovat autobusové zájezdy. Hotel využívají obchodní cestující, členi sportovních a jiných klubů a sdružení . Všechny hotelové pokoje mají kompletní moderní sociální zařízení. K ubytování v hotelu poskytujeme zejména stravovací služby (snídaně, oběd, večeře) a mnoho dalších hotelových služeb.

Sdílet

Hotel Signál
Jana Zajíce 708
53012 Pardubice - Dubina
Kontakt:
Tel:   +420 466 262 011
E-mail:   info@hotel-signal.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Signál
Hotel Signál
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Restaurace Bohém

Restaurace Bohém

Litomyšl

Pension  Na Statku

Pension Na Statku

České Petrovice

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.