Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Hotel Signál

Hotel Signál

Hotel Signal je moderní hotel v městě Pardubice. Hotel poskytuje moderní hotelové ubytování v 16 nedávno vybudovaných pokojích. V hotelu disponujeme ubytovací kapacitou více jak 50 lůžek. V hotelu Signal jsme schopni ubytovat autobusové zájezdy. Hotel využívají obchodní cestující, členi sportovních a jiných klubů a sdružení . Všechny hotelové pokoje mají kompletní moderní sociální zařízení. K ubytování v hotelu poskytujeme zejména stravovací služby (snídaně, oběd, večeře) a mnoho dalších hotelových služeb.

Sdílet

Hotel Signál
Jana Zajíce 708
53012 Pardubice - Dubina
Kontakt:
Tel:   +420 466 262 011
E-mail:   info@hotel-signal.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Signál
Hotel Signál
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Restaurace Bohém

Restaurace Bohém

Litomyšl

Pension  Na Statku

Pension Na Statku

České Petrovice

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.