Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Pardubický > Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

hvězdahvězdahvězda

Všechny pokoje v hotelu Podlesí mají minibar, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou. V hotelové restauraci se podávají speciality české i mezinárodní kuchyně. Každé ráno si můžete pochutnat na snídani formou bufetu. Skalní útvar Čtyři palice je vzdálený 5 km, Nové Město na Moravě leží 14,5 km daleko a 22 km to budete mít k poutnímu kostelu svatého Jana Nepomuckého u Žďáru nad Sázavou, který je na seznamu světového dědictví UNESCO.

Sdílet

Hotel Podlesí
Podlesí u Sněžného 15
592 02 Svratka
Kontakt:
Tel:   +420 566 664 477
E-mail:   hotelpodlesi@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Podlesí
Hotel Podlesí
 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.