Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana - Vaše ideální wellness dovolená v Jeseníkách. Wellness hotel se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru s daňky a Jeseníky. Ve wellness hotelu nabízíme kvalitní ubytování v Jeseníkách, vyhlášenou restauraci s vynikající kuchyní a wellness centrum. Wellness hotel Diana Velké Losiny je určen pro rodiny s dětmi, milovníky sportu, pro odpočinek a relaxaci. Wellness hotel Diana v podhůří Jeseníků je ideálním místem pro uspořádání konference a firemní akce, oslavy a svatby. Wellness hotel Diana je součástí Termálních lázní Velké Losiny.

Sdílet

Wellness hotel Diana
Žárovská 618
788 15 Velké Losiny
Kontakt:
Tel:   +420 583 248 050
E-mail:   recepce@diana-losiny.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Wellness hotel Diana
Wellness hotel Diana
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel V Ráji

Hotel V Ráji

Olomouc

Hotel  ZLATÝ CHLUM

Hotel ZLATÝ CHLUM

Česká Ves - Jeseník

Hotel Elegance

Hotel Elegance

Šumperk

Villa Aurelie

Villa Aurelie

Velké Losiny

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.