Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana - Vaše ideální wellness dovolená v Jeseníkách. Wellness hotel se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru s daňky a Jeseníky. Ve wellness hotelu nabízíme kvalitní ubytování v Jeseníkách, vyhlášenou restauraci s vynikající kuchyní a wellness centrum. Wellness hotel Diana Velké Losiny je určen pro rodiny s dětmi, milovníky sportu, pro odpočinek a relaxaci. Wellness hotel Diana v podhůří Jeseníků je ideálním místem pro uspořádání konference a firemní akce, oslavy a svatby. Wellness hotel Diana je součástí Termálních lázní Velké Losiny.

Sdílet

Wellness hotel Diana
Žárovská 618
788 15 Velké Losiny
Kontakt:
Tel:   +420 583 248 050
E-mail:   recepce@diana-losiny.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Wellness hotel Diana
Wellness hotel Diana
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Trinity

Hotel Trinity

Olomouc

Hotel  ZLATÝ CHLUM

Hotel ZLATÝ CHLUM

Česká Ves - Jeseník

Hotel Romantik

Hotel Romantik

Lipová-Lázně

Villa Aurelie

Villa Aurelie

Velké Losiny

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.