Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel Arigone

Hotel Arigone

hvězdahvězdahvězda

Vyberte si masáž z naší aktuální nabídky podle nálady, nechejte se hýčkat přímo na svém pokoji nebo v našem masážním studiu. Individuální masáž nebo odpočinek ve dvou, aby se příjemně strávené chvíle staly nezapomenutelným zážitkem. Odměňte sebe a své blízké chvílemi klidu, pohody a odpočinku. Využijte naše pobytové balíčky nebo si sestavte svůj balíček tak, aby Váš prožitek mohl být přesně podle Vašich představ.

Sdílet

Hotel Arigone
Univerzitní 20
779 00 Olomouc
Kontakt:
Tel:   +420 585 232 351
E-mail:   hotel@arigone.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Arigone
Hotel Arigone
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Trinity

Hotel Trinity

Olomouc

Hotel Andromeda

Hotel Andromeda

Branná

Hotel V Ráji

Hotel V Ráji

Olomouc

Hotel Franz

Hotel Franz

Zlaté Hory

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.