Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel Arigone

Hotel Arigone

hvězdahvězdahvězda

Vyberte si masáž z naší aktuální nabídky podle nálady, nechejte se hýčkat přímo na svém pokoji nebo v našem masážním studiu. Individuální masáž nebo odpočinek ve dvou, aby se příjemně strávené chvíle staly nezapomenutelným zážitkem. Odměňte sebe a své blízké chvílemi klidu, pohody a odpočinku. Využijte naše pobytové balíčky nebo si sestavte svůj balíček tak, aby Váš prožitek mohl být přesně podle Vašich představ.

Sdílet

Hotel Arigone
Univerzitní 20
779 00 Olomouc
Kontakt:
Tel:   +420 585 232 351
E-mail:   hotel@arigone.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Arigone
Hotel Arigone
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Trinity

Hotel Trinity

Olomouc

Hotel V Ráji

Hotel V Ráji

Olomouc

Villa Aurelie

Villa Aurelie

Velké Losiny

Hotel Franz

Hotel Franz

Zlaté Hory

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.