Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Wellness Hotel Opava

Wellness Hotel Opava

hvězdahvězdahvězdahvězda

Skvělá poloha.Ticho, zeleň, bezpečí a klid.Hotel Opava je situován v městském parku, blízko centra města (15 minut pěšky). Jediný čtyřhvězdičkový hotel v Opavě i v regionu. Moderní stavba, postavená v r. 2003. Bezbariérový přístup. Zdarma parkoviště kontrolované kamerovým systémem. Ke zdravému životnímu stylu bezpodmínečně patří také dostatek pohybu. Wellness hotel Opava je skvělým výchozím bodem pro řadu sportovních aktivit. Na své si zde přijdou milovníci pěší chůze, in-line bruslení, běhu, Nordic walkingu či jízdě na kole. To vše v prostorných a půvabných městských sadech a blízkém okolí..

Sdílet

Wellness Hotel Opava
Žižkova 2904/8
74707 Opava
Kontakt:
Tel:   +420 553 759 340
E-mail:   recepce@hotel-opava.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Wellness Hotel Opava
Wellness Hotel Opava
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Zámek Zábřeh

Hotel Zámek Zábřeh

Ostrava Jih - Zábřeh

WELLNESS HOTEL PERAS

WELLNESS HOTEL PERAS

Vrbno pod Pradědem

Horský hotel Brans

Horský hotel Brans

Malá Morávka

Hotel Zlatý Orel

Hotel Zlatý Orel

Ostravice

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.