Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Hotel U Holubů

Hotel U Holubů

hvězdahvězdahvězda

Hotelová/ubytovací část s 15 pokoji má vzhled i historii původní rodinné umístěné vily ze 30. let. Pokoje jsou různě disponované, každý má svůj osobitý charakter a nádherný výhled do beskydské přírody. Útulnost, pohodlí, nekuřácké prostředí a laskavá péče o hosty je u nás v Čeladné samozřejmostí. Na přání můžeme připravit ovoce na pokoji, kytici jako dárek a jiné. Pobyt je vhodný jako dárek. Využijte možnosti obdarovat své blízké pobytovým balíčkem.

Sdílet

Hotel U Holubů
Čeladná 0808
739 12 Čeladná
Kontakt:
Tel:   +420 558 684 060
E-mail:   recepce@uholubu.com
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel U Holubů
Hotel U Holubů
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Brioni

Hotel Brioni

Ostrava

Wellness hotel Bahenec

Wellness hotel Bahenec

Písek u Jablunkova

WELLNESS HOTEL PERAS

WELLNESS HOTEL PERAS

Vrbno pod Pradědem

Horský hotel Brans

Horský hotel Brans

Malá Morávka

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.