Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Hotel Brioni

Hotel Brioni

hvězdahvězdahvězda

Hotel Brioni, komfortní, čtyřhvězdičkový moderní hotel v centru Ostravy. Kvalitní služby. Individuální přístup k hostům. Příjemná atmosféra. Hotel Brioni patří mezi nejlépe hodnocené hotely v Ostravě. Nachází se v bezprostřední blízkosti významných památek, obchodů a restaurací, přímo v centru rušného nočního života. Hotel Brioni nabízí individualizované služby na vysoké úrovni hostům při krátkodobých i dlouhodobých pobytech a poskytuje specializované služby klientům z oblasti MICE. Díky své lokalitě, osobnímu přístupu personálu a nadstandardní péči je Hotel Brioni jedním z nejvyhledávanějších hotelů v severomoravském regionu a oblíbeným cílem kongresové turistiky. Hotel Brioni nabízí: 43 komfortně zařízených pokojů a apartmánů Hotelovou restauraci Nová Ostrava s mezinárodní kuchyní 4 všestranně zařízené konferenční místnosti Nepřetržitý provoz recepce Saunu WIFI a vysokorychlostní internet zdarma v prostorách hotelu a na pokojích Hlídané parkoviště

Sdílet

Hotel Brioni
Stodolní 876/8
70200 Ostrava
Kontakt:
Tel:   +420 599 500 000
E-mail:   recepce@hotelbrioni.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Brioni
Hotel Brioni
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.