Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Hotel Brioni

Hotel Brioni

hvězdahvězdahvězda

Hotel Brioni, komfortní, čtyřhvězdičkový moderní hotel v centru Ostravy. Kvalitní služby. Individuální přístup k hostům. Příjemná atmosféra. Hotel Brioni patří mezi nejlépe hodnocené hotely v Ostravě. Nachází se v bezprostřední blízkosti významných památek, obchodů a restaurací, přímo v centru rušného nočního života. Hotel Brioni nabízí individualizované služby na vysoké úrovni hostům při krátkodobých i dlouhodobých pobytech a poskytuje specializované služby klientům z oblasti MICE. Díky své lokalitě, osobnímu přístupu personálu a nadstandardní péči je Hotel Brioni jedním z nejvyhledávanějších hotelů v severomoravském regionu a oblíbeným cílem kongresové turistiky. Hotel Brioni nabízí: 43 komfortně zařízených pokojů a apartmánů Hotelovou restauraci Nová Ostrava s mezinárodní kuchyní 4 všestranně zařízené konferenční místnosti Nepřetržitý provoz recepce Saunu WIFI a vysokorychlostní internet zdarma v prostorách hotelu a na pokojích Hlídané parkoviště

Sdílet

Hotel Brioni
Stodolní 876/8
70200 Ostrava
Kontakt:
Tel:   +420 599 500 000
E-mail:   recepce@hotelbrioni.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Brioni
Hotel Brioni
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Zámek Zábřeh

Hotel Zámek Zábřeh

Ostrava Jih - Zábřeh

Wellnesshotel Sauna

Wellnesshotel Sauna

Malá Morávka

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.