Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Beltine forest hotel

Beltine forest hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda

V pokojích nechybí satelitní TV, minibar a koupelna s župany, toaletními potřebami a fénem, V restauraci hotelu Beltine Forest se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Hotel má také kuřácký bar a slunnou terasu s výhledem na hory. Hotel Beltine Forest se nachází v Ostravici na úpatí hory Smrk, přímo u značených turistických cest a cyklistických tras. Můžete se sem těšit i na výhled na Lysou horu. V hotelu si lze také za poplatek vypůjčit jízdní kola a hole na nordic walking.

Sdílet

Beltine forest hotel
Ostravice 0386
739 14 Ostravice
Kontakt:
Tel:   +420 604 211 845
E-mail:   recepce@foresthotels.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Beltine forest hotel
Beltine forest hotel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.