Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Moravskoslezský > Beltine forest hotel

Beltine forest hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda

V pokojích nechybí satelitní TV, minibar a koupelna s župany, toaletními potřebami a fénem, V restauraci hotelu Beltine Forest se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Hotel má také kuřácký bar a slunnou terasu s výhledem na hory. Hotel Beltine Forest se nachází v Ostravici na úpatí hory Smrk, přímo u značených turistických cest a cyklistických tras. Můžete se sem těšit i na výhled na Lysou horu. V hotelu si lze také za poplatek vypůjčit jízdní kola a hole na nordic walking.

Sdílet

Beltine forest hotel
Ostravice 0386
739 14 Ostravice
Kontakt:
Tel:   +420 604 211 845
E-mail:   recepce@foresthotels.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Beltine forest hotel
Beltine forest hotel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.