Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Pension Trautenberk

Pension Trautenberk

hvězdahvězdahvězda

Pension Trautenberk byl založen po kompletní rekonstrukci, v roce 1998, vily z dvacátých let minulého století. Postupným vývojem jsme ostatní budovy a pozemek vybudovali až do dnešního stavu, který bychom Vám chtěli nyní představit. Vila je umístěna na velkém oploceném pozemku parkového typu. Naše poloha na okraji obce Studenec Vám zajistí absolutní klid a příjemný požitek z pobytu. Ubytovací kapacita pensionu je celkem 62 osob. Veškeré pokoje jsou vybaveny TV/SAT, WC, sprchou a telefonem.

Sdílet

Pension Trautenberk
Studenc - Rovnáčov 23
51233 Studenec u Horek
Kontakt:
Tel:   +420 481 595 107
E-mail:   pension@trautenberk.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Pension Trautenberk
Pension Trautenberk
 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Babylon

Hotel Babylon

Liberec

Hotel Starý Mlýn

Hotel Starý Mlýn

Rokytnice nad Jizerou

Hotel Liberec

Hotel Liberec

Liberec

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.