Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Pension Samohel

Pension Samohel

hvězdahvězdahvězda

Penzion Samohel, který se nachází v klidném místě ve středu sportovního centra Krkonoš – v malebném městečku Rokytnice nad Jizerou, provozuje bývalý mistr republiky ve sjezdových disciplinách a současný závodník kategorie masters Jan Samohel. Bazén, vířivka, infrasauna, masáže – to vše můžete využívat přímo v Penzionu Samohel v Rokytnici nad Jizerou, Krkonoše. Penzion Samohel je vhodný také k pořádání rodinných oslav, firemních akcí, školení, večírků, a podobně.

Sdílet

Pension Samohel
Dolní Rokytnice 153
51244 Rokytnice nad Jizerou
Kontakt:
Tel:   +420 604 200 934
E-mail:   samohel@rokytnice.com
Další prezentace tohoto subjektu:

Pension Samohel
Pension Samohel
 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Starý Mlýn

Hotel Starý Mlýn

Rokytnice nad Jizerou

Pension Troll

Pension Troll

Rokytnice nad Jizerou

Penzion Major

Penzion Major

Rokytnice nad Jizerou

Horský hotel ŠTUMPOVKA

Horský hotel ŠTUMPOVKA

Rokytnice nad Jizerou

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.