Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Liberecký > Grandhotel Zlatý Lev

Grandhotel Zlatý Lev

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel se nachází v samém centru města Jablonec nad Nisou. Výhodná poloha přímo v centru města umožňuje návštěvníkům bohaté kulturní a společenské vyžití. Pro návštěvníky restaurace a hotelové hosty je připraveno parkoviště přímo v areálu hotelu. Pro hotelové hosty je připravena sauna v suterénu hotelu. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, minibar, televizor, telefon, trezor k dispozici na hotelové recepci. Interiéry jednotlivých pokojů a apartmánů jsou řešeny individuálně. Jedinečnost je podtržena velmi citlivým barevným řešením.

Sdílet

Grandhotel Zlatý Lev
Kostelní 19/1
46601 Jablonec nad Nisou
Kontakt:
Tel:   +420 483 333 000
E-mail:   info@zlatylevjbc.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Grandhotel Zlatý Lev
Grandhotel Zlatý Lev
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Babylon

Hotel Babylon

Liberec

Hotel Břízky

Hotel Břízky

Jablonec nad Nisou

Hotel Liberec

Hotel Liberec

Liberec

Pension Trautenberk

Pension Trautenberk

Studenec u Horek

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.