Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Pension Villa Stella

Pension Villa Stella

hvězdahvězdahvězda

Apartmánový dům penzion Villa Stella stojí v krkonošském středisku Špindlerův Mlýn, část Bedřichov. To je klidná část města se širokou infrastrukturou volnočasových aktivit. Penzion je v provozu od roku 1998 a je průběžně rekonstruován. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, televizi se satelitem, vybavený kuchyňský kout a volné WIFI. Apartmány penzionu jsou velmi oblíbené nejen pro svoji vybavenost a architektonickou hodnotou, ale též pro svou polohu. Jsou vzdáleny cca 10 minut chůze od centra města a v zimních měsících jsou lyžařské svahy a běžecké tratě snadno dostupné. Pouze 300 m od penzionu je zastávka ski busu.

Sdílet

Pension Villa Stella
Krátká 125
543 51 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 433 119
E-mail:   alba@spmlyn.com
Další prezentace tohoto subjektu:

Pension Villa Stella
Pension Villa Stella
 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Domovina

Hotel Domovina

Špindlerův Mlýn

Hotel Praha

Hotel Praha

Špindlerův Mlýn

Hotel Olympie

Hotel Olympie

Špindlerův Mlýn

Hotel Esprit

Hotel Esprit

Špindlerův Mlýn

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.