Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Hotel U Zvonu

Hotel U Zvonu

hvězdahvězdahvězda

Chcete strávit romantický pobyt v útulném hotýlku v centru Krkonoš, večer si zatopit v kachlových kamnech, relaxovat ve wellness centru a posedět si v příjemném prostředí café-restaurantu, kde hraje pohodová hudba a je servírována vynikající káva Lamborghini spolu s námi vyráběnými zákusky, Crepes a Panini?! Nenajdete ideálnější místo než je náš rodinný Hotel U Zvonu v centru Vrchlabí, které se právem pyšní přezdívkou "Brána do Krkonoš". Máme pro Vás připraven stylově zařízené , prostorné apartmá, které je vybaveno kachlovými kamny, které nejen zahřejí, ale náramně doladí atmosféru jak stvořenou pro pobyt na horách, ať už romantický nebo plný zábavy a sportu. Zde je galerie našeho hotelu. Poněvadž se setkáváme s dotazy tak předem upozorňujeme, fotky a ceny jsou opravdu skutečné :)

Sdílet

Hotel U Zvonu
Krkonošská 27
543 01 Vrchlabí
Kontakt:
Tel:   +420 499 629 563
E-mail:   info@hoteluzvonu.eu
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel U Zvonu
Hotel U Zvonu
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Paříž

Hotel Paříž

Jičín

Hotel Koruna

Hotel Koruna

Chlumec nad Cidlinou

Hotel Prajzko

Hotel Prajzko

Hronov

Hotel Esprit

Hotel Esprit

Špindlerův Mlýn

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.