Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Hotel Prajzko

Hotel Prajzko

hvězdahvězdahvězda

V hotelu se nachází půjčovna sportovního vybavení jak pro letní, tak i pro zimní sezónu (kola, lyže, terénní koloběžky, trekové hole, ...). Příjemnou relaxaci Vám nabídne hotelové wellness centrum. V hotelu se pořádají také pravidelné taneční a kulturní večery. Hotel PRAJZKO nabízí příjemné ubytování, restauraci s vynikající kuchyní a profesionální služby uprostřed překrásné krajiny v každém období. Hotel má výbornou polohu v regionu. Vaše výlety máte doslova na dosah ruky. Naleznete zde pěší trasy různé obtížnosti, cyklotrasy, lyžařské stopy a Nordic walking.

Sdílet

Hotel Prajzko
Husova 223
549 31 Hronov
Kontakt:
Tel:   +420 737 552 250
E-mail:   zajezdy@longtour.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Prajzko
Hotel Prajzko
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel U krále

Hotel U krále

Jičín

Hotel Olympie

Hotel Olympie

Špindlerův Mlýn

Clarion Hotel

Clarion Hotel

Špindlerův Mlýn

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.