Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Praha

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Praha je jedním z nejvyhledávanějších hotelů v horském středisku Špindlerův Mlýn. Je umístěn přímo v centru města a tak Vaše cesta do lyžařských areálů, do kavárny na odpolední kávu nebo jen na příjemný nákup netrvá nikdy déle než pár minut. Nemůžeme opominout nádherný výhled na centrum města s horským panorama v pozadí. Bude nám potěšením přivítat Vás v příjemných a útulných prostorech našeho hotelu, restaurace, wellness centra a vyhlášeného Silver Rock baru. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem, vybavení hotelu a ochotnému personálu schopni uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ubytování v hotelu Praha jsme pro Vás obohatili o řadu kombinovaných balíčků. Vybírat můžete z pobytů na dvě noci, tři či týden. SPA & RELAX centrum hotelu Praha nabízí pestrou nabídku masáží, přísadových koupelí a kosmetických ošetření. Opět jsme pro Vás rozšířili nabídku pleťových ošetření.

Sdílet

Hotel Praha
Okružní 118
543 51 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 523 516
E-mail:   info@spindl-hotelpraha.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Praha
Hotel Praha
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Domovina

Hotel Domovina

Špindlerův Mlýn

Pension Villa Stella

Pension Villa Stella

Špindlerův Mlýn

Clarion Hotel

Clarion Hotel

Špindlerův Mlýn

Hotel Esprit

Hotel Esprit

Špindlerův Mlýn

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.