Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Hotel Domovina

Hotel Domovina

hvězdahvězdahvězda

Hotel Domovina je nově zrekonstruovaný objekt s dlouholetou historií se službami hotelu ***, nacházející se na Okružní ulici ve Špindlerově Mlýně takřka přesně uprostřed mezi Svatým Petrem a Medvědínem. Hotel Domovina sahá svojí historií až před dobu první republiky a dle historických informací pohodlí jeho apartmánů využíval sám prezident první republiky T.G. Masaryk. Hotel Domovina je hotel rodinného stylu, který se nachází v klidném prostředí Špindlerova Mlýna. Ve vzdálenosti cca. 10 min chůze se nachází nově vybudovaný aquapark a centrum Špindlerova mlýna je vzdáleno cca. 5 minut chůze. V hotelu Domovina rádi přivítáme i nejmenší děti, pro které máme připraveny dětské postýlky stejně tak také vítáme hosty se psy.

Sdílet

Hotel Domovina
Okružní 186
543 51 Špindlerův Mlýn
Kontakt:
Tel:   +420 499 433 520
E-mail:   info@hotel-domovina.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Domovina
Hotel Domovina
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Pension Villa Stella

Pension Villa Stella

Špindlerův Mlýn

Hotel Olympie

Hotel Olympie

Špindlerův Mlýn

Clarion Hotel

Clarion Hotel

Špindlerův Mlýn

Hotel Esprit

Hotel Esprit

Špindlerův Mlýn

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.