Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký > Grand Hotel Jaroměř

Grand Hotel Jaroměř

hvězdahvězdahvězda

Grand Hotel Jaroměř je areál sestávající z pohodlného hotelu, mexické restaurace Grande Patria a nonstop Stylle Baru. Restaurace je tvořena ze tří částí s celkovou kapacitou 100 míst, z nichž 20 míst patří k vinárně a 30 míst je k dispozici v nekuřáckém salonku s dětským koutkem. V letních měsících je součástí venkovní zahrada s grilem, kde je prodáváno naše menu obohacené o vybrané speciality připravované na lávovém grilu. Pokud plánujete rodinnou nebo firemní akci, rádi vám poskytneme sestavení individuálního menu, raut, recepci a další související služby. V restauraci je prostorný dětský koutek se spoustou hraček, LCD televize, skluzavka, trampolína… Grande Patria znamená v překladu Velký Domov. Vítáme Vás v budovaném projektu, jehož součástí je mexická restaurace Grande Patria.

Sdílet

Grand Hotel Jaroměř
Husova 134
551 01 Jaroměř
Kontakt:
Tel:   +420 725 810 081
E-mail:   info@hotelgrandjaromer.eu
Další prezentace tohoto subjektu:

Grand Hotel Jaroměř
Grand Hotel Jaroměř
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Praha

Hotel Praha

Špindlerův Mlýn

Hotel U krále

Hotel U krále

Jičín

Hotel Horizont

Hotel Horizont

Pec pod Sněžkou

Hotel Olympie

Hotel Olympie

Špindlerův Mlýn

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.