Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Kontakt Resortu Stein

Kontakt Resortu Stein

hvězdahvězdahvězda

Hotel Resort Stein se nachází v obci Skalka u malebné vodní nádrže Skalka, v blízkosti Chebu a Františkových Lázní. Na místě si můžete objednat výuku jízdy na koni a děti se zase mohou pobavit se 2 poníky – Sultánem a Rintintinem, nebo s lamami, pštrosy a kozami. Stein Hotel Resort se může pochlubit také wellness centrem, kde můžete odpočívat po nabitém dni. V restauraci se podávají tradiční české i mezinárodní pokrmy a pravidelně se zde pořádají kulinářské akce, jako jsou například dny mexické kuchyně. V létě jistě rádi posedíte na zahradní terase, kde si můžete sami ugrilovat maso či jiné speciality. Hotel Resort Stein nabízí pokoje zařízené v různých stylem, od selského až po luxusní.

Sdílet

Kontakt Resortu Stein
Skalka 10
350 02 Cheb
Kontakt:
Tel:   +420 354 423 301
E-mail:   info@resortstein.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Kontakt Resortu Stein
Kontakt Resortu Stein
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Aura Palace Spa hotel

Aura Palace Spa hotel

Karlovy Vary

SPA HOTEL DIANA

SPA HOTEL DIANA

Františkovy Lázně

HOTEL VILLA REGENT

HOTEL VILLA REGENT

Mariánské Lázně

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.