Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Kontakt Resortu Stein

Kontakt Resortu Stein

hvězdahvězdahvězda

Hotel Resort Stein se nachází v obci Skalka u malebné vodní nádrže Skalka, v blízkosti Chebu a Františkových Lázní. Na místě si můžete objednat výuku jízdy na koni a děti se zase mohou pobavit se 2 poníky – Sultánem a Rintintinem, nebo s lamami, pštrosy a kozami. Stein Hotel Resort se může pochlubit také wellness centrem, kde můžete odpočívat po nabitém dni. V restauraci se podávají tradiční české i mezinárodní pokrmy a pravidelně se zde pořádají kulinářské akce, jako jsou například dny mexické kuchyně. V létě jistě rádi posedíte na zahradní terase, kde si můžete sami ugrilovat maso či jiné speciality. Hotel Resort Stein nabízí pokoje zařízené v různých stylem, od selského až po luxusní.

Sdílet

Kontakt Resortu Stein
Skalka 10
350 02 Cheb
Kontakt:
Tel:   +420 354 423 301
E-mail:   info@resortstein.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Kontakt Resortu Stein
Kontakt Resortu Stein
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Smetana

Hotel Smetana

Karlovy Vary

Pension Ve Skále

Pension Ve Skále

Loket nad Ohří

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.