Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Saint Antonius

Hotel Saint Antonius

hvězdahvězdahvězda

Saint Antonius se nachází v klidné části města, obklopen parkem a zelení. Malebné lázeňské kolonády a různé léčivé prameny jsou vzdáleny deset minut chůze. V hotelové restauraci jsou pro hosty připravována jídla české i mezinárodní kuchyně. K dispozici je také hotelový bar a terasa, která přijde vhod za pěkného počasí. Saint Antonius Hotel na vyžádání poskytuje letištní kyvadlovou dopravu a k dipozici je tu také trezor. Royal Golf Club Mariánské Lázně se nachází 4 km od hotelu. Tenisový kurt je jeden kilometr daleko. Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Mariánské Lázně.

Sdílet

Hotel Saint Antonius
Anglicka 472/6
353 01 Mariánské Lázně
Kontakt:
Tel:   +420 354 622 888
E-mail:   st-antonius@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Saint Antonius
Hotel Saint Antonius
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Maxim

Hotel Maxim

Mariánské Lázně

Spa a Wellness hotel Harmonie

Spa a Wellness hotel Harmonie

Mariánské Lázně

Hotel Reza

Hotel Reza

Františkovy Lázně

HOTEL VILLA REGENT

HOTEL VILLA REGENT

Mariánské Lázně

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.