Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Saint Antonius

Hotel Saint Antonius

hvězdahvězdahvězda

Saint Antonius se nachází v klidné části města, obklopen parkem a zelení. Malebné lázeňské kolonády a různé léčivé prameny jsou vzdáleny deset minut chůze. V hotelové restauraci jsou pro hosty připravována jídla české i mezinárodní kuchyně. K dispozici je také hotelový bar a terasa, která přijde vhod za pěkného počasí. Saint Antonius Hotel na vyžádání poskytuje letištní kyvadlovou dopravu a k dipozici je tu také trezor. Royal Golf Club Mariánské Lázně se nachází 4 km od hotelu. Tenisový kurt je jeden kilometr daleko. Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Mariánské Lázně.

Sdílet

Hotel Saint Antonius
Anglicka 472/6
353 01 Mariánské Lázně
Kontakt:
Tel:   +420 354 622 888
E-mail:   st-antonius@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Saint Antonius
Hotel Saint Antonius
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Maxim

Hotel Maxim

Mariánské Lázně

Spa a Wellness hotel Harmonie

Spa a Wellness hotel Harmonie

Mariánské Lázně

HOTEL VILLA REGENT

HOTEL VILLA REGENT

Mariánské Lázně

Golf Hotel Morris

Golf Hotel Morris

Mariánské lázně

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.