Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Maxim

Hotel Maxim

hvězdahvězdahvězda

V překrásném prostředí světoznámých Mariánských Lázní Vám náš hotel, vzdálený pouze 100 m od lázeňské kolonády, nabízí následující služby : Ubytování je poskytováno ve 29 dvoulůžkových pokojích s vlastní sprchou, WC, vysoušečem vlasů, TV se satelitním příjmem, telefonem a pokojovým trezorem. Hostům je k dispozici hotelový výtah. * Recepce se směnárnou a doplňkovým prodejem. Přístup na internet v hotelové hale. * Restaurace s českou a mezinárodní kuchyní doplněnou kvalitními moravskými víny je otevřena denně od 7 do 22 hodin. * Salonek vhodný pro pořádání firemních školení, pracovních jednání i rodinných oslav. * Wellnescentrum s rekondičním a rehabilitačním střediskem, hotelovým bazénem, kosmetika, pedikúra-manikúra. * Hotel Maxim je nyní propojen průchodem s partnerským hotelem Flora, kde mohou hosté využít i dalších služeb a dále jsou zde také pořádány taneční večery s live hudbou.

Sdílet

Hotel Maxim
Nehrova 141
353 01 Mariánské Lázně
Kontakt:
Tel:   +420 354 603 301
E-mail:   hotel.maxim@tiscali.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Maxim
Hotel Maxim
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Spa a Wellness hotel Harmonie

Spa a Wellness hotel Harmonie

Mariánské Lázně

Hotel Saint Antonius

Hotel Saint Antonius

Mariánské Lázně

HOTEL VILLA REGENT

HOTEL VILLA REGENT

Mariánské Lázně

Komplex Curie

Komplex Curie

Jáchymov

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.