Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Hubertus

Hotel Hubertus

hvězdahvězdahvězda

Lázeňské město Lázně Kynžvart leží uprostřed lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary (Karlsbad), Mariánské Lázně (Marienbad) a Františkových Lázních (Francesbad), na úpatí Slavkovského lesa (dříve Císařský les). Dominantou města je lázeňský areál ležící na svahu, který zde byl založen kvůli přírodnímu bohatství oblasti: příjemnému klimatu a minerální vodě. Nově zrekonstruovaný Hotel Hubertus poskytuje 31 pohodlných jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů. K dispozici je také 1 apartmán.

Sdílet

Hotel Hubertus
náměstí Republiky 131
354 91 Lázně Kynžvart
Kontakt:
Tel:   +420 354 691 497
E-mail:   recepce@hotel-hubertus.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Hubertus
Hotel Hubertus
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.