Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > Hotel Hubertus

Hotel Hubertus

hvězdahvězdahvězda

Lázeňské město Lázně Kynžvart leží uprostřed lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary (Karlsbad), Mariánské Lázně (Marienbad) a Františkových Lázních (Francesbad), na úpatí Slavkovského lesa (dříve Císařský les). Dominantou města je lázeňský areál ležící na svahu, který zde byl založen kvůli přírodnímu bohatství oblasti: příjemnému klimatu a minerální vodě. Nově zrekonstruovaný Hotel Hubertus poskytuje 31 pohodlných jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů. K dispozici je také 1 apartmán.

Sdílet

Hotel Hubertus
náměstí Republiky 131
354 91 Lázně Kynžvart
Kontakt:
Tel:   +420 354 691 497
E-mail:   recepce@hotel-hubertus.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Hubertus
Hotel Hubertus
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Maxim

Hotel Maxim

Mariánské Lázně

Aura Palace Spa hotel

Aura Palace Spa hotel

Karlovy Vary

Hotel Imperial

Hotel Imperial

Karlovy Vary

HOTEL VILLA REGENT

HOTEL VILLA REGENT

Mariánské Lázně

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.