Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský > HOTEL VILLA REGENT

HOTEL VILLA REGENT

hvězdahvězdahvězda

“Nejdůležitější je Vaše spokojenost!” Hotel Villa Regent, renovovaný hotel s romantickou architekturou a rodinnou atmosférou, najdete na jednom z nejkrásnějších míst v Mariánských Lázních, v blízkosti všech známých pamětihodností. Přestože na hlavní třídu je to pouhých 200 metrů, hotel se nachází v klidné části města na okraji lázeňského parku a lesů a nabízí nádherný výhled na celé Mariánské Lázně. V hotelu se nachází útulná restaurace se širokou nabídkou domácí i zahraniční kuchyně a moderní léčebný provoz s kompletním vybavením pro Váše zdraví a odpočinek. Naši hosté mohou zdarma využít hotelového parkoviště. Rádi vám zajistíme i další služby a doporučíme aktivity, mariánskolázeňské zajímavosti nebo výlety do zdejšího překrásného okolí. Přijeďte si k nám odpočinout a načerpat v Mariánských Lázních nové síly. Rádi Vás přivítáme v hotelu Villa Regent!

Sdílet

HOTEL VILLA REGENT
Anglická 116/23
353 01 Mariánské Lázně
Kontakt:
Tel:   +420 354 402 010
E-mail:   villaregent@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

HOTEL VILLA REGENT
HOTEL VILLA REGENT
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Maxim

Hotel Maxim

Mariánské Lázně

Spa a Wellness hotel Harmonie

Spa a Wellness hotel Harmonie

Mariánské Lázně

Hotel Saint Antonius

Hotel Saint Antonius

Mariánské Lázně

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.