Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Hotel Tennis Club Prostějov

Hotel Tennis Club Prostějov

hvězdahvězdahvězda

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybavené satelitní a kabelovou TV. Nechybí v nich ani posezení s minibarem a bezplatné Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu. Tennis Club nabízí řadu možností relaxace, jako je sauna, parní lázeň a jacuzzi. Návštěvníci se mohou těšit na masáže, zahrát si šipky nebo se večer pobavit s karaoke. Na nejmladší návštěvníky čeká dětské hřiště. Hotel Tennis Club Prostějov nabízí prostory pro pořádání svatebních obřadů a svatebních hostin. Jsme schopni zajistit veškerý doprovodný program. Nahlédněte do našeho svatebního katalogu. Novomanželům je k dispozici novomanželské apartmá.

Sdílet

Hotel Tennis Club Prostějov
Za Kosteleckou 49
796 01 Prostějov
Kontakt:
Tel:   +420 582 402 511
E-mail:   hotel@tennis-club.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Tennis Club Prostějov
Hotel Tennis Club Prostějov
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Filipov

Hotel Filipov

Javorník nad Veličkou

My Hotel

My Hotel

Lednice

Hotel Lahofer

Hotel Lahofer

Znojmo

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.