Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Hotel Tennis Club Prostějov

Hotel Tennis Club Prostějov

hvězdahvězdahvězda

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybavené satelitní a kabelovou TV. Nechybí v nich ani posezení s minibarem a bezplatné Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu. Tennis Club nabízí řadu možností relaxace, jako je sauna, parní lázeň a jacuzzi. Návštěvníci se mohou těšit na masáže, zahrát si šipky nebo se večer pobavit s karaoke. Na nejmladší návštěvníky čeká dětské hřiště. Hotel Tennis Club Prostějov nabízí prostory pro pořádání svatebních obřadů a svatebních hostin. Jsme schopni zajistit veškerý doprovodný program. Nahlédněte do našeho svatebního katalogu. Novomanželům je k dispozici novomanželské apartmá.

Sdílet

Hotel Tennis Club Prostějov
Za Kosteleckou 49
796 01 Prostějov
Kontakt:
Tel:   +420 582 402 511
E-mail:   hotel@tennis-club.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Tennis Club Prostějov
Hotel Tennis Club Prostějov
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.