Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský > Hotel Royal Ricc

Hotel Royal Ricc

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hledáte výjimečné místo pro vaši svatební noc? Hotel Royal Ricc je pro takovou událost přímo jako stvořený. Nádherná atmosféra barokního domu, luxusní zámecký nábytek, velká postel, krásný kazetový strop, barevné vitráže v oknech a plápolající oheň v kamnech už se postarají, abyste se u nás cítili královsky. Rádi bychom, aby se pro vás tento večer stal nezapomenutelným romantickým zážitkem, a tak vám k ubytování v našem hotelu můžeme nabídnout květinovou výzdobu pokoje, láhev šampaňského a lahodné občerstvení přímo na pokoj. V případě zájmu je pozdní check-out samozřejmostí.

Sdílet

Hotel Royal Ricc
Starobrněnská 10
602 00 Brno
Kontakt:
Tel:   +420 542 219 262
E-mail:   rezervace@royalricc.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Royal Ricc
Hotel Royal Ricc
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.