Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Penzion Schwarzenberský seník

Penzion Schwarzenberský seník

Penzion Schwarzenberský seník Třeboň nabízí ubytování v pokojích a apartmánech ve třech samostatných sekcích. Jednotlivé sekce jsou navzájem oddělené a tvoří v podstatě tři samostatné penziony.Penzion nabízí ubytování pro dovolenou 2013, víkendové pobyty i relaxační pobyty v Třeboni. Pro naše klienty jsou připraveny pokoje a apartmány s kapacitou lůžek od 2 do 5 osob. Pro větší skupiny 15 až 18 osob je ideální ubytování v jednotlivých sekcích. Celková kapacita penzionu je 50 osob

Sdílet

Penzion Schwarzenberský seník
Novohradská 1278
37901 Třeboň
Kontakt:
Tel:   +420 724 136 411
E-mail:   rezervace@senik-trebon.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Penzion Schwarzenberský seník
Penzion Schwarzenberský seník
 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.