Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Penzion Schwarzenberský seník

Penzion Schwarzenberský seník

Penzion Schwarzenberský seník Třeboň nabízí ubytování v pokojích a apartmánech ve třech samostatných sekcích. Jednotlivé sekce jsou navzájem oddělené a tvoří v podstatě tři samostatné penziony.Penzion nabízí ubytování pro dovolenou 2013, víkendové pobyty i relaxační pobyty v Třeboni. Pro naše klienty jsou připraveny pokoje a apartmány s kapacitou lůžek od 2 do 5 osob. Pro větší skupiny 15 až 18 osob je ideální ubytování v jednotlivých sekcích. Celková kapacita penzionu je 50 osob

Sdílet

Penzion Schwarzenberský seník
Novohradská 1278
37901 Třeboň
Kontakt:
Tel:   +420 724 136 411
E-mail:   rezervace@senik-trebon.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Penzion Schwarzenberský seník
Penzion Schwarzenberský seník
 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Atlas

Hotel Atlas

České Budějovice

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.