Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Lázně Hotel Vráž

Lázně Hotel Vráž

hvězdahvězdahvězda

Lázně Vráž otevírají své zámecké brány a nabízejí služby všem, kteří hledají odpočinek, relaxaci a osobní přístup. Léčba v lázních je zaměřena hlavně na nemoci nervového a pohybového ústrojí a rehabilitaci. V lázních Vráž Vás nadchne zámecká atmosféra, osobité kouzlo anglického parku a rozmanitá nabídka léčebných pobytů, ale i relaxačních pobytů s wellness. Lázně nabízejí pobyty na víkend, ale i na týden. Naleznete zde bohaté možnosti sportovního a kulturního vyžití, jedinečnou okolní přírodu a nepřeberné množství výletů po okolních přírodních, kulturních a technických památkách.

Sdílet

Lázně Hotel Vráž
Vráž 1
398 32 Vráž
Kontakt:
Tel:   +420 382 737 111
E-mail:   pus@lazne-vraz.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Lázně Hotel Vráž
Lázně Hotel Vráž
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Savoy

Hotel Savoy

České Budějovice

Hotel Záviš z Falkenštejna

Hotel Záviš z Falkenštejna

Hluboká nad Vltavou

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Grand Hotel Zvon

Grand Hotel Zvon

České Budějovice

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.