Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Hotel Podhrad

Hotel Podhrad

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Podhrad a depandance Knížecí dvůr nabízejí ideální kombinaci komfortního ubytování, výborné kuchyně a wellness služeb v příjemném prostředí města Hluboká nad Vltavou. Hotel je umístěn přímo pod zámkem Hluboká. V našem stylovém hotelu v srdci Jižních Čech Vám rádi splníme všechna Vaše přání a přispějeme tak k dokonale strávenému pobytu, ať už jste milovníkem sportu, odpočinku nebo hledáte to nejvhodnější místo pro romantický výlet.

Sdílet

Hotel Podhrad
Náměstí Čsl. armády 30
373 41 Hluboká nad Vltavou
Kontakt:
Tel:   387 983 690
E-mail:   recepce@hotel-podhrad.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Podhrad
Hotel Podhrad
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Hotel Štekl

Hotel Štekl

Hluboká nad Vltavou

DIAMANT wellness hotel a spa

DIAMANT wellness hotel a spa

Hluboká nad Vltavou

SPORTHOTEL BARBORKA

SPORTHOTEL BARBORKA

Hluboká nad Vltavou

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.