Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Hotel Leonardo

Hotel Leonardo

hvězdahvězdahvězdahvězda

Vítejte v hotelu Leonardo, který vám nabízí stylové ubytování v samotném srdci města Český Krumlov jen třicet metrů od centrálního náměstí a deset minut chůze od českokrumlovského zámku. Hotel se nachází v citlivě zrekonstruovaném měšťanském domě připomínaném již roku 1582. V interiéru budovy najdete znaky hned několika architektonických stylů od původních renesančních trámových stropů po zachovalé barokní schodiště. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích a čtyřech apartmánech. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Součástí hotelu je společná jídelna určená pro snídaně i pro večerní posezení. V ceně ubytování je zahrnuto parkování na vyhrazených městských parkovištích po celou dobu vašeho pobytu u nás.

Sdílet

Hotel Leonardo
Soukenická 33
381 01 Český Krumlov
Kontakt:
Tel:   +420 380 725 911
E-mail:   info@hotely-krumlov.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Leonardo
Hotel Leonardo
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Peregrin

Hotel Peregrin

Český Krumlov

Hotel Mlýn

Hotel Mlýn

Český Krumlov

Boutique hotel RomantiCK

Boutique hotel RomantiCK

Český Krumlov

HOTEL GOLD ČESKÝ KRUMLOV

HOTEL GOLD ČESKÝ KRUMLOV

Český Krumlov

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.