Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Hotel Kilián

Hotel Kilián

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hledáte místo nejen pro relaxaci, ale i pro nezapomenutelné zážitky s přáteli či rodinou v létě i v zimě? Horský hotel Kilián je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku. Protékající Vltava je nejoblíbenější řekou vodáků. Velmi atraktivní vodní cesta sevřeným údolím s možností návštěv kulturních památek nadchne opravdu každého návštěvníka. Na vášnivé bikery v Lipně čeká 3 km dlouhá zábavná a zároveň adrenalinová jízda lesním terénem. Pro děti i dospělé má Active park Lipno připraven mnoho atrakcí - například lanový park, bobovou dráhu, hopsárium, minigolf, motokáry, vodní ráj, půjčovnu šlapadel a v neposlední řadě naučnou Stezku korunami stromů. Lipno nabízí vynikající podmínky pro koupání, jachting, windsurfing, kiteboarding, aquaskipping, katamarány a další vodní sporty.

Sdílet

Hotel Kilián
Loučovice 248
382 76 Loučovice
Kontakt:
Tel:   +420 380 743 035
E-mail:   info@hotelkilian.cz‎
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Kilián
Hotel Kilián
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Mlýn

Hotel Mlýn

Český Krumlov

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Hotel Leyla

Hotel Leyla

Frymburk

HOTEL GOLD ČESKÝ KRUMLOV

HOTEL GOLD ČESKÝ KRUMLOV

Český Krumlov

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.