Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský > Grand Hotel Zvon

Grand Hotel Zvon

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Srdečně Vás vítáme v Grandhotelu Zvon – jedinečné adrese jižních Čech s řadou ocenění, kde na Vás čeká 65 nádherně vybavených pokojů a suites s celkovou kapacitou 135 osob. Tradice našeho hotelu na náměstí v Českých Budějovicích sahá až do roku 1533 a již dlouhá léta je naším posláním Vaše radost a spokojenost. Luxusní hotel České Budějovice U nás Vás očekává srdečné přijetí s profesionálním přístupem v mezinárodní atmosféře. Osobní servis čtyřhvězdičkového hotelu se postará o Vaše inspirující zážitky. Poloha v centru přibližuje to nejkrásnější nejen z Českých Budějovic, ale také z celého jihu Čech.

Sdílet

Grand Hotel Zvon
Nám. Přemysla Otakara II. 90/28
37001 České Budějovice
Kontakt:
Tel:   +420 381 601 601
E-mail:   ghz@hotel-zvon.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Grand Hotel Zvon
Grand Hotel Zvon
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Dvořák

Hotel Dvořák

České Budějovice

Hotel Savoy

Hotel Savoy

České Budějovice

Hotel Budweis

Hotel Budweis

České Budějovice

Hotel Atlas

Hotel Atlas

České Budějovice

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.