Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha
 

Počet subjektů v kraji: 43

Penzion Český Statek

Penzion Český Statek

Praha 9

Objekt, který je nedílnou součástí historického jádra Dolních Počernic, které vznikalo v ranném středověku jako zhluková ves, jejíž základní urbanistický rozvrh setrval dodnes. Po celkové rekonstrukci zde vznikl penzion, který v plné kráse funguje ...

 
Hotel Sax

Hotel Sax

Praha 1 Malá Strana

Udělejte Vaši návštěvu Prahy velkolepou tím, že strávíte několik dnů v hotelu na Malé Straně.Hotel Sax v Praze vyzařuje ducha české umělecké galerie. Užijte si eleganci a styl 50., 60. a 70.let uvnitř hotelu, když se vrátíte z obdivování středověkých mistrovských děl architektury města.

 
Hotel Leonardo Praha

Hotel Leonardo Praha

Praha 1

Jen pár kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí, v samém srdci Prahy, se nachází butikový hotel Leonardo Praha. Chloubou našeho čtyřhvězdičkového hotelu v Praze je venkovní otevřené atrium. Náš hotel je ideálním místem, kde naberete síly a odpočinete v oáze klidu v centru Prahy.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
« Předchozí 5 z 5

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.